Четвер, 13.08.2020, 20:25
Наталя Гуркіна: казки, загадки, вірші для дітей...

 Відгуки, побажання, пропозиції


.

Скільки Вам років?
Всього відповідей: 9770

Пошук

ДІТИ

 • Детдома Украины

 • Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

  Сторінки: « 1 2 3 4 5
  Показано 61-62 з 62 повідомлень
  0   Спам
  2. Anastasiya Guz   (21.08.2008 17:30)
  Мене звати Настя. Мені дванадцять років і я не думала що я почитаю таку книжку. Взагалі то всі книжки які я читала до цього - інші, ніж ці три. Ці книги змушують задуматися, адже те що описано може бути з кожним.
  Найбільше мені сподобалася розповідь про Колю. Адже не в кожного є батьки і змога мати тваринку. В мене теж не відразу був вухастий друг. Песика мені батьки і досі не дозволяють, але коли мені було дев’ять років у мене з’явився кролик. Мікусь. Ще у мене у мене був хом’ячок. Звати його було Чапі. Коли ми поїхали на Україну до бабусі, він захворів. Зараз його вже немає. Але я дуже хочу мати знову нового друга. Це буде хом’ячок. Новий Чапі.
  У першій книжці мені сподобалося що гном допоміг Каті. Тому що кожна дитина хоче мати увагу батьків. Мої мама і тато завжди приділяють мені час. Ми разом гуляємо, їздимо на роліках, дивимося телевізор, слухаємо музику. Але в мене подруга, в якої батьки дуже зайняті і не можуть приділяти їй час. Тому вона часто приходить до мене. Ми спілкуємося і разом слухаємо музику. Мені її шкода тому що їй дома не приділяють увагу. А я вважаю, що батьки повинні бути більше з своїми дітьми. Якщо вони не будуть з своїми дітьми достатньо часу то дитина буде змінюватися в погану сторону.
  Хоча я вже велика але я вірю у Діда Мороза. Я кожного року загадую собі бажання на папірці. Його я кладу під ялинку. Але воно рідко збувається. Половину списку мама з татом здійснюють, а половину ні. Сніг і Мороз завжди були для мене явищами природи, але після казки я замислилася над тим що і справді вони напевно справжні. Але хіба може нежива істота так гарно розмалювати шибки? Коли буде зима, то я з друзями буду грати у сніжки і подумки дякувати хлопчику Морозу за те що він дарує нам таку гарну зиму.
  Дякую Вам за цікаві книжки.
  Anastasiya Guz, Deutschland

  0   Спам
  1. См’я Фесиків   (21.08.2008 10:29)
  Спочатку, коли я почала читати, розповідь здалася мені знайомою. Я пригадала своє дитинство. І дійсно, та проблема, яка намалювалася у казці - це була моя проблема. Мені теж не вистачало в дитинстві уваги. Мама приділяла мені час, але за роботою, хатніми турботами часу все рівно бракувало. Я і не мріяла в житті ні про гнома, ні про чарівну паличку, але я завжди хотіла щоб мама була більше зі мною, щоб ми проводили час на одинці.
  ...навіть навернулися сльози, коли в Катрусі змінилися відносини з мамою...
  Моїй донечці скоро буде сім. Вона із захопленням розглядала малюнки у книжечках, бо звичайні малюнки Барбі, Золушки вже приїлися, а Катя і Гном для неї були як щось нове і тому вона з ентузіазмом почала їх розмальовувати.
  Ще я б хотіла відмітити побудову самих книжечок. А саме, небагато тексту на одній сторінці і поряд невеликий малюнок, що не забирає багато часу. А це головне, бо діти у такому віці, є непосидючими.
  Вдячні читачі, сім’я Фесиків, м. Луцьк.
  | Місто: Луцьк


  Ім`я *:
  Email *:
  WWW:
  ICQ:
  Країна:
  Місто:
  Код *: