Середа, 21.02.2018, 09:53
Наталя Гуркіна: казки, загадки, вірші для дітей...

 


.

Скільки Вам років?
Всього відповідей: 9392

Пошук

ДІТИ

 • Детдома Украины

 • Головна » 2012 » Лютий » 20 » ВАЖЛИВО! Інформація для тих, хто працює з дітками!
  22:45
  ВАЖЛИВО! Інформація для тих, хто працює з дітками!

  Джерело: Національна бібліотека України для дітей

  ___________________


  З 2012 року Національна бібліотека України для дітей розпочинає підготовку та видання серії бібліографічних посібників «Справжній читач». Проект має на меті консолідувати зусилля фахівців, дотичних до формування кола дитячого читання задля створення оптимального посібника, що має рекомендувати юним читачам кращу художню та науково-популярну літературу, що була надрукована в Україні за останні 20 років. Посібники будуть розраховані на читачів-дітей усіх вікових категорій: дошкільників і учнів 1–4 класів, учнів 5–6 класів та учнів 7–9 класів.

  Усвідомлюючи відповідальність за фаховий добір літератури, пропонуємо Вам як нашим колегам-практикам, долучитись до цього проекту, надіславши на нашу електронну адресу індивідуально заповнену анкету з підписом.

  На кожну позицію слід вказати хоча б одне (можна до 5-ти позицій) видання (автор, назва, місце видання, художник, рік, короткі анотації – на варті уваги регіональні видання), видрукуване в Україні з 01.01.1992 р. по 31.12.2012 р., яке, на Вашу думку може бути визнане кращим у даній категорії.

  Оскільки у проекті будуть враховані всі переможці всеукраїнських конкурсів і рейтингів книжок для дітей за вказаний період, просимо за можливості окремо за хронологією скласти список авторів і назв книжок, переможців відомих Вам подібних конкурсів та рейтингів.


  Відповіді на анкету просимо надіслати до 1 червня 2012 р. за електронною адресою: lib@chl.kiev.uaчи за адресою Національна бібліотека України для дітей вул. Баумана, 60, м. Київ-190, 03190.


  За додатковою інформацією звертатися за адресою n_savmar@mail.ru(Наталія Петрівна Марченко).   
   
  Переглядів: 362 | Додав: natalyagurkina | Теги: Для дітей, Національна бібліотека України
  Всього коментарів: 0
  Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
  [ Реєстрація | Вхід ]