Вівторок, 19.06.2018, 17:19
Наталя Гуркіна: казки, загадки, вірші для дітей...

 Плетені прикраси на новорічну ялинку - Дитячий світ


.

Скільки Вам років?
Всього відповідей: 9500

Пошук

ДІТИ

 • Детдома Украины

 • [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
  Модератор форуму: Пані_Бібліотекар, Bilenka  
  Дитячий світ » Дитячий світ » Своїми руками » Зимові саморобки » Плетені прикраси на новорічну ялинку (джерело: з інтернету)
  Плетені прикраси на новорічну ялинку
  BilenkaДата: Неділя, 13.11.2011, 14:06 | Повідомлення # 1
  Група: Видалені

  Плетена зірка  Беремо п'ять однакових гілок довжиною 15-20 см. Складаємо їх у формі зірки і фіксуємо кути дротиком. Виходить каркас майбутньої зірки.  Потім беремо більш тонкий і довгий прутик і, починаючи з кута, обплітаємо їм каркас, як показано на малюнку.  Таким же чином по черзі обплітає інші кути каркаса то одним, то іншим кінцем тонкого прутика. Кінці пагонів переплетуться між собою десь в середині зірки. Для міцності можна взяти ще один-два пагони і "прошнурувати" ними фігурку кілька разів по діагоналі, але плетіння не повинно бути дуже щільним. Сітчасті, напівпрозорі фігури виглядають ефектніше.


  Для закріплення кутів зірки беремо дуже тонкі пагони і обмотуємо ними кілька разів куточки поруч з тяганиною.
   
  BilenkaДата: Неділя, 13.11.2011, 14:09 | Повідомлення # 2
  Група: Видалені

  Плетений півмісяць  Беремо дві гілки довжиною 15 і 20 см і скріплюємо їх кінці тяганиною, як показано на малюнку.  Починаючи з кута, обплітаємо фігурку тонкими пагонами.  Щоб півмісяць був більш міцним, пропускаємо ще кілька тонких пагонів від одного кінця до іншого, а кути обмотуємо ними поруч з дротиком.  За таким же принципом можна сплести та інші плоскі фігурки.
   
  BilenkaДата: Неділя, 13.11.2011, 14:13 | Повідомлення # 3
  Група: Видалені

  Плетений дзвіночок  Беремо п'ять гнучких пагонів верби або гілок берези однакової товщини і довжини. Пов'язуємо їх кінці разом. Виходить каркас майбутнього дзвоника. Потім тонким довгим втечею починаємо обплітати каркас способом "штопання": втеча по черзі "пірнає" по колу то на, то під наступну гілку каркаса (рис. 7, 8, 9).  Прикладаючи пагони один до одного і намагаючись зберегти форму дзвіночка, продовжуємо плетіння.


  Кінець останнього втечі акуратно обрізаємо і залишаємо усередині дзвіночка.  Для отримання ажуру по краю дзвіночка по черзі згинаємо кожен кінець гілки каркаса і кріпимо його поруч з наступного гілкою.  "Язичком" дзвіночка служить дерев'яна намистинка, підвішена на тасьми. Можна зробити "язичок", скрутивши в клубок тонкий довгий пагін верби.

  Вироби сушимо 7-10 днів при кімнатній температурі. Не варто класти їх на батарею: вони стануть ламкими.

  З готових новорічних фігурок знімаємо проволоку і покриваємо їх лаком НЦ: він швидко сохне, хоча підійде й будь-який інший лак для дерева. Радимо попередньо на невеликому фрагменті спробувати, як лягає лак. При отриманні необхідного ефекту покриваємо вироби повністю.

  Замість лаку фігурки можна покрити різнокольоровими фарбами-спреями (автомобільними або спеціальними, які продаються в магазинах), наприклад спреями "новорічний сніг" або "крижаний візерунок".

  Ще не висохлий лак або фарбу добре посипати блискітками, які продаються в магазинах. Можна зробити блискітки і самим, розбивши непотрібні ялинкові іграшки.

  Коли фарба або лак висохнуть, прикріплюємо штучні ягоди, маленькі гілочки ялини, шишечки, намистинки. До прикрашених фігурок прив'язуємо тасьми і підвішуємо їх на ялинку, вікно або стіну на різних рівнях.
   
  Дитячий світ » Дитячий світ » Своїми руками » Зимові саморобки » Плетені прикраси на новорічну ялинку (джерело: з інтернету)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
  Пошук: